*$*RBD&RW*$*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*$*RBD&RW*$*

*$*Dobrodosli na najbolji forum o RBD i RW*$*
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Erreway snima nowi film..

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimePet Apr 25, 2008 6:42 pm

Erreway najwerowatnije snima nowi film koji ce biti u prodaju u 2009-oj godini.Film nece imati nikakve veze sa ranijom istorijom Erreway 4 caminos ili pricom Rebeldeway. U filmu bi trebali glumiti Felipe Colombo,Benjamin Rojas i Camila Bordonaba,kao gl.glumci.Da li ce im se pridruziti Luisana Lopilato koja vise ni na papirima nije clan grupe,jos se nezna.Ali to ce biti jedna sasvim druga prica,u kojoj ce se oni izraziti kao glumci.Radit ce muziku sa Vilijem Lorenzom i gitaristom Slivijom Furmanskim.Film bi se trebao poceti snimati krajem 2008,a prodavati u 2009 godini.Iz produkcijske kuce ERREWAY najavljuju veliki povratak Erreway-a nakon uvidjene cinjenice da se euforija buntovnistva prosirila na sve strane svijeta i da i nakon 3 godine zavrsetka snimanje serije Rebeldeway koja ih je napravila megapopularnim zvijezdama,omladina sirom svijeta slusa i voli argentinsku grupu.
Nazad na vrh Ići dole
**sweet_me**
ReDoVaN cLaN
ReDoVaN cLaN
**sweet_me**


Broj poruka : 281
Godina : 27
Datum upisa : 28.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 12:41 am

pa samo da kazem da ce snimati film....
ewo ja sam sad cackala na internetu i procitala da je zwanicno potvrdjeno snimanje filma.....
Nazad na vrh Ići dole
*...IxY...*
MaLo DaLjI pOcEtNiK
MaLo DaLjI pOcEtNiK
*...IxY...*


Broj poruka : 243
Godina : 30
Lokacija : ...over the rainbow,so high...
Datum upisa : 30.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 1:45 pm

uuu... bilo bi extra...
Nazad na vrh Ići dole
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimePet Maj 02, 2008 6:33 pm

Extra!Hwala na info.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
**sweet_me**
ReDoVaN cLaN
ReDoVaN cLaN
**sweet_me**


Broj poruka : 281
Godina : 27
Datum upisa : 28.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 12:44 pm

tico....
izwini sto se mesam ali ti se samoj sebi zahwaljujes za informacije......
Nazad na vrh Ići dole
*...IxY...*
MaLo DaLjI pOcEtNiK
MaLo DaLjI pOcEtNiK
*...IxY...*


Broj poruka : 243
Godina : 30
Lokacija : ...over the rainbow,so high...
Datum upisa : 30.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 3:03 pm

kewe mi... mozhda je htela da ispadne fora Smile

***e,al` brate... dok oni snime film,ja cu da se porodim***
Nazad na vrh Ići dole
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitimePet Maj 16, 2008 6:13 pm

aaaaaaaaa pa ne zahwaljujem se samoj sebi bwe!Nisam loooda.Nego sams se zahwalila tebi sto si pronasla zwanicnu info,moja je bila ne zwanicna!!! hahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Erreway snima nowi film.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Erreway snima nowi film..   Erreway snima nowi film.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Erreway snima nowi film..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Erreway izdaje nowi album
» Nowi album Vuelvo...
» RBD snima treci spot
» Maite snima tv-novelu
» slike Erreway-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*$*RBD&RW*$* :: Erreway :: Novosti-
Skoči na: