*$*RBD&RW*$*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*$*RBD&RW*$*

*$*Dobrodosli na najbolji forum o RBD i RW*$*
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Interwju sa Ly

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Interwju sa Ly Empty
PočaljiNaslov: Interwju sa Ly   Interwju sa Ly Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 9:39 pm

Bravo :

Na zalost svih fanova serije "Rebelde Way",muzicka grupa ErreWay koju su cinili glavni glumci ove serije,izgubila je jednog clana i to onog najlepseg!
Luisana Lopilato je napustila grupu!Ali to nikako ne znaci da je njena karijera prosla!Ova hot Argentinka krci sebi put ka jos vecoj slavi.Poslednjih godina nema casopisa za koji nije pozirala,snimila je nekoliko reklama,a posle serije RW zaigrala i u sapunici "El Capo".I dok se njene bivse kolege spremaju za turneju po Spaniji ovog septembra,Luisana je ovog leta po prvi put pozirala za kultni casopis "Gabo" i ukrasila naslovnu stranu njihovog dvobroja za jul-avgust!Od slatkog devojcurka razvila se vamp zena.Lu ocito dobro ide i solo.
Postala je samouverenija i kao da nema ni traga od one stidljive devojcice koja se zalila da ne ume ni vic da isprica!
Publika je obozava,a ona obozava svog decka Juana Monaca,mada kaze da ne zeli da"zbog ljubavi zaboravi na sve ostalo".
Ambiciozna Luisana je 18.maja ove godine napunila tek 20 godina a vec ima hiljade fanova sirom sveta.Evo sta ona kaze o tome : "Zaista sam srecna i zadovoljna svojim zivotom.Karijera mi napreduje,a ljubav cveta,sta jos da pozelim?Mozda samo veceru sa mojim idolom,Luisom Miguelom...(smeh)!"A kako Luisana zamislja idealnog decka? "Mora biti slatkis,pazljiv i drag.I mora on da napravi prvi korak,posto sam ja suvise stidljiva za tako nesto.Jos uvek...(smeh)!Ali to vise nije problem,posto imam Juana."Da li je Juan romantican kao Luisana? "On je neverovatno romantican i veoma nezan,ponasa se prema meni kao prema nekakvoj princezi.Zato se tako dobro i slazemo.On je moj princ iz bajke..."A da li Luisana jos uvek neumorno tamani slatkise?
"Pokusavam da se oslobodim tog poroka,ali...bezuspesno!A i Juan mi kvari taktiku,jer mi stalno kupuje cokoladice!(smeh)"
Nazad na vrh Ići dole
**sweet_me**
ReDoVaN cLaN
ReDoVaN cLaN
**sweet_me**


Broj poruka : 281
Godina : 27
Datum upisa : 28.04.2008

Interwju sa Ly Empty
PočaljiNaslov: Re: Interwju sa Ly   Interwju sa Ly Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 7:17 pm

a u kom je to brawou izaslo.....??
Nazad na vrh Ići dole
*...IxY...*
MaLo DaLjI pOcEtNiK
MaLo DaLjI pOcEtNiK
*...IxY...*


Broj poruka : 243
Godina : 30
Lokacija : ...over the rainbow,so high...
Datum upisa : 30.04.2008

Interwju sa Ly Empty
PočaljiNaslov: Re: Interwju sa Ly   Interwju sa Ly Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 11:45 pm

jao chitala sam,imam taj brawo... ne znam u kom broju tachno...
Nazad na vrh Ići dole
**sweet_me**
ReDoVaN cLaN
ReDoVaN cLaN
**sweet_me**


Broj poruka : 281
Godina : 27
Datum upisa : 28.04.2008

Interwju sa Ly Empty
PočaljiNaslov: Re: Interwju sa Ly   Interwju sa Ly Icon_minitimePet Maj 02, 2008 1:33 am

e steta...
Nazad na vrh Ići dole
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Interwju sa Ly Empty
PočaljiNaslov: Re: Interwju sa Ly   Interwju sa Ly Icon_minitimePet Maj 02, 2008 6:34 pm

Ne znam ni ja u kom tacno to sam nasla na netu.......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Interwju sa Ly Empty
PočaljiNaslov: Re: Interwju sa Ly   Interwju sa Ly Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Interwju sa Ly
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*$*RBD&RW*$* :: Luisana :: Sve o Ly-
Skoči na: