*$*RBD&RW*$*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*$*RBD&RW*$*

*$*Dobrodosli na najbolji forum o RBD i RW*$*
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Uswaja dete?!?!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Uswaja dete?!?! Empty
PočaljiNaslov: Uswaja dete?!?!   Uswaja dete?!?! Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 10:06 pm

Wec duze wreme su kruzile price o tome kako ce Chris uswojiti dete sa swojim gay partnerom,ali kako se ne zwanicno saznaje izgleda da toga u owom periodu ipak nece biti,a u buducnosti ko zna.....
Nazad na vrh Ići dole
*...IxY...*
MaLo DaLjI pOcEtNiK
MaLo DaLjI pOcEtNiK
*...IxY...*


Broj poruka : 243
Godina : 30
Lokacija : ...over the rainbow,so high...
Datum upisa : 30.04.2008

Uswaja dete?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uswaja dete?!?!   Uswaja dete?!?! Icon_minitimePon Maj 05, 2008 8:51 pm

znam za te priche... chris je bash dobar,a i sladak je... i lood,na sebi swojstwen nachin... shteta shto je gay Sad al` ono,swako ima swoj izbor i swako zna shta je najbolje za njega... pa tako i on... ne bih mogla da zamislim dwa geya + dete... nekako mi je chudno,ne znam... ipak,neobichno je swe to... bez uwrede,tako i jeste...
Nazad na vrh Ići dole
Tic@-Admin
Admin
Tic@-Admin


Broj poruka : 279
Datum upisa : 25.04.2008

Uswaja dete?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uswaja dete?!?!   Uswaja dete?!?! Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 1:31 am

pa da slazem se,ali dobro mislim da bi mu slatko stajala jedna mawa bebica,ali se nadam da to ne bi uticalo na RBD kao grupu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uswaja dete?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Uswaja dete?!?!   Uswaja dete?!?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uswaja dete?!?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*$*RBD&RW*$* :: Chris :: Sve o Chrisu-
Skoči na: